Ведучий
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Ведучий

    Таємниці професії, або що таке святковий ведучий?
Ми звикли жити в циклі робота-відпочинок, тобто попрацювали, втомилися, відпочили – і знову до роботи! Однак є люди, у яких все по-іншому: відпочинок – це робота, а робота – це відпочинок. Спитаєте, як це? Все просто, коли мова іде про професію ведучого весіль, корпоративів, днів народження, чи, як кажуть в народі, тамади.

    Із тим, як працює той, чию професію називають староста чи тамада, знайомий кожен, хто хоч раз бував на весіллі. Мовляв, це мужчина в костюмі, із «підвішеним язиком», кількома не зовсім пристойними конкурсами, що веселять людей напідпитку, і постійними криками «Гірко!». Однак образ такого тамади вже не задовольняє тих, хто хоче зробити собі свято, - на зміну не завжди тверезим старостам прийшли інтелігентні ведучі.

 

Ведучиий - Дмитро Корнелюк

Дмитро Корнелюк – креативний тамада, ведучий, комік, сценарист

Існує така прикмета: професійний ведучий із “заразною” позитивною енергетикою на Вашому святі – це до незабутньої події, насиченої приємними сюрпризами, креативними ідеями та влучними жартами. Індивідуальний підхід, відповідальне виконання своєї роботи, написання детального таймінгу та сценарію на Ваш смак, робота із власним звуковим і мультимедійним обладнанням.

З радістю проведе для вас:
– весілля;
– день народження, ювілей;
– корпоративну вечірку;
– випускний вечір;
– новорічний корпоратив, бал-маскарад;
– презентацію, відкриття магазину, промоакцію, концерт тощо.
І все це ТІЛЬКИ за індивідуальним сценарієм!!!

 

Ведучий - Роман Трачук

Ведучий, тамада, конферансьє.
На весілля, день народження, корпоративну вечірку, приватне свято, концерт, презентацію, акцію.
Стаж роботи - більше 6-ти років.
Вільне володіння українською, російською мовами.
Написання та обговорення із замовником сценарного плану.
Багаторічний досвід роботи організації та проведення корпоративних вечірок, весіль, ювілеїв, презентацій, концертів. Активно, позитивно, динамічно, креативно проведу для Вас:
- веселий корпоратив;
- незабутнє весілля;
- креативну вечірку;
- а також презентацію, промоакцію, вручення, відкриття магазину, ресторану, супермаркету чи памятник, маскарад,  тощо.

 

Ведучий - Олександр Кучер

Молодий ведучий, з харизматичною зовнішністю, весело, з гумором, з оригінальними забавками та конкурсами, проведе Ваше свято так, що його запам’ятають на довго))
Креативний та нестандартний підхід до сценарію, нікого не залишить байдужим.
Свято стає ще веселішим, оскільки робота проходить в дуеті зі звукорежисером, який влучно підбере музичний супровід, як за столом, так і на танцювальному майданчику.

- весілля,
- ювілей,
- день народження,
- випускний бал,
- корпоративна вечірка,
- новорічний корпоратив,
- презентація продукції,
- відкриття магазину,
- промоакція

 

Ведучий вашого свята
Дмитро Дорош

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ведучий вашого свята
Максим Діденко

І все таки, ведучий - це не робота, а частина цікавого і насиченого життя людини, стан свідомості в якому вона відчуває як саме зробити захід приємним і цікавим для всіх присутніх. Не потрібен пафос, потрібна ЛЮДИНА з душею і світлом всередині, зі знанням як все це застосувати на практиці! Якщо Ви хочете побачити на своєму святі здорову, щасливу людину, що наповнює Вас і Ваших гостей енергією гарного настрою, то Ви хочете побачити Максима Di Dенко!

 

 

 

 

Ведучий вашого свята
Максим Романюк

Кожне свято має відбутись на НАЙВИЩОМУ рівні -  це МОЄ ОСНОВНЕ правило
А це правило подобається усім, і тому...
Для Вас із задоволенням проведу:
ВЕСІЛЛЯ, де в центрі уваги наречені та їхні гості;
ВИПУСКНІ, де молодь розважається наповну;
КОРПОРАТИВИ,  де всі завжди в шоці від свого класного настрою та суперможливостей ;
ПРЕЗЕНТАЦІЇ, АКЦІЇ ТА ЗАХОДИ, у яких панує хороший та класний настрій.
Нічого зайвого, і тільки найважливіше для того, щоб Ваше свято було найкращим!

 

 

Ведучий вашого свята
Олексій Ломовськиий

Олексій Ломóвський – професійний тамада-ведучий з акторським талантом та життєрадісною вдачею. Тому його часто запрошують на весілля, корпоратив, банкет, ювілей, випускний, день народження, а потім щиро рекомендують друзям, колегам та родичам.
Ви можете запрошувати Олексія Ломóвського хоч щодня, адже нагода для свята завжди знайдеться, і він щоразу буде іншим. І не тому, що він не хоче бути однаковим. Він не може бути однаковим.
Для Олексія Ломóвського ваше свято – особлива подія, частинка вашого унікального життя. І він розуміє – у нього є лише єдиний шанс зробити ваше свято піднесеним та радісним.
Кожне ваше свято – це, звісно, чіткий сценарій, але це також ще й оригінальна, вдала і доречна імпровізація. Досвідчений тамада-ведучий Олексій Ломóвський імпровізує досконало, бо відчуває настрій ваших гостей. Він веде свято легко, невимушено та інтелігентно (без брудних жартів та конкурсів нижче пояса).

 

Ведучий вашого свята
Сергій Соколов

Я знаю як якісно організувати та провести Ваше свято, наповнити його позитивним настроєм та яскравими емоціями.

Завжди індивідуально підхожу до кожного замовлення. Складаю особливий сценарій, насичений оригінальними привітаннями, конкурсами, пропоную креативіні ідеї. Я не використовую бородатих брутальних конкурсів, не дозволяю собі хамства та панібратства, не перетворюю свято на бенефіс одого ведучого. Лише якісне, позитивне та інтелігентне проведення Вашої святкової події – увага, повага, гумор, та добра музика.

Мої професійні досягнення вимірюється перш за все не кількістю проведених весіль та вечірок, а усміхненими обличчами та щирими подяками, від людей, задоволених святом, яке мені випала честь організувати та провести.